Wkrótce

Co się szykuje?

Ekscytujące nowości. Miłe niespodzianki. Absolutnie zaskakujące rozwiązania. Ekscytujące premiery nowych samochodów Hondy na pewno nie pozwolą się nudzić. (Mamy nadzieję, że poczekacie odrobinę dłużej, by je osobiście poprowadzić.)

NOWA ERA HONDY CR-V

Nasz najlepiej sprzedający się SUV z ukladem hybrydowym.

W modelu CR-V Hybrid zastosowano unikalny, opracowany przez Hondę system i-MMD, ktory inteligentnie i automatycznie przełącza się między trzema trybami jazdy - EV Drive, Hybrid Drive i Engine Drive - by zoptymalizować osiągi.

Front three-quarter facing Honda CR-V Hybrid with close up feature and logo.

Całkowicie nowe doznania

Znakomite właściwości jezdne w połączeniu z oszczędnością paliwa.

Nowa Honda CR-V to połączenie wyjątkowego, atrakcyjnego nadwozia oraz wnętrza wykonanego z materiałów najwyższej jakości. Nowy silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 l, w przypadku opcjonalnej wersji 7-osobowej, lub napęd hybrydowy typu i-MMD z silnikiem o pojemności 2,0 l sprawiają, że ten najpopularniejszy na świecie SUV zabierze Cię wszędzie i zawsze tam, gdzie zechcesz.

Honda CR-V z przedniej perspektywy oraz zbliżenie na światła tylne i logo CR-V.

Honda Civic z silnikiem DIESEL

Sportowe wysiągi, wysoka sprawność energetyczna

Kompleksowo udoskonalony, opracowany przez Hondę, silnik wysokoprężny i-DTEC o pojemności 1,6 litra i mocy maksymalnej 120 KM, będzie już niebawem dostępny w europejskiej wersji Hondy Civic. Jednostka ta oferuje wyjątkową kombinajcę dobrych osiągów i wysokiej sprawności energetycznej. 

Jasna droga rozwoju

Do 2025 roku dwie trzecie samochodów sprzedawanych w Europie będzie wyposażonych w elektryczny układ napędowy.

Nasze zaangażowanie w produkcję pojazdów z ogniwami paliwowymi — przy wykorzystaniu globalnych zasobów badawczo-rozwojowych firmy Honda — wkrótce obejmie wprowadzenie szerokiego wachlarza pojazdów hybrydowych i elektrycznych na rynku europejskim.

Honda Clarity Fuel Cell — widok z przedniej perspektywy z logo Honda.

Czysta elegancja

Przedstawiamy nowy pakiet Silver Line.

Jest to nowa, sportowa i elegancka wersja Hondy Civic z wyjątkowymi cechami wyróżniającymi pojazd na drodze. Ten piękny samochód robi wspaniałe wrażenie dzięki wysokiej klasy srebrnym detalom, które przyciągną każde spojrzenie.

Honda Civic Silver Line — widok z przedniej perspektywy z logo Hondy Civic.